Група Производи:
Лаптоп/Таблети/Мобилни
Компјутери
Монитор / Проектор
Мауси
Гејм Пад
Принтери
Слушалки
Тастатури
Графичка
ДВД
Батерии
Камери
Кутија
Матична плоча
Мемории
Мрежна опрема
Напојување
Процесори
Софтвер
Тонери
Хард Диск
Хартија
Звучници
Лаптоп Додатоци
Кабли
Маус пад
Звучна карта
УПС
ЦД-ДВД
Куќно Кино
Телевизори
Кулери
ПОС Опрема
Сервери
Климатизери
Компјутери половни рефурбишед
Мали Кујнски Апарати
Мобилни додатоци
Видео Надзор
Дронови
Кајаци и резервоари
Играчки за деца
Соларни Панели и опрема
Електрични велосипеди

Производи на акција:

Image of VIVAX HOME ледомат IM-121T, Kapacitet  za voda (li... VIVAX HOME ледомат IM-121T, Kapacitet za voda (li... 7660 мкд
 
Image of Процесор Core i5-4460 Quad 3.2...
Процесор Core i5-4460 Quad 3.2...


CPU Core i5-4460 Quad 3.2GHz LGA 1150 6MB BOX. Model: Intel Core i5 Processor i5-4460 Core Count: 4 Thread Count: 4 Clock Speed: 3.2 GHz Max Turbo Frequency: 3.4 GHz Intel Smart Cache: 6 MB DMI2: 5.0 GT/s Lithography: 22 nm Socket: LGA 1150 Max Thermal Design Power: 84 W Max Memory Bandwidth: 25.6 GB/s Processor Graphics: Intel HD Graphics 4600 Graphics Base Frequency: 350 MHz Graphics Max Dynamic Frequency: 1.1 GHz Max CPU Configuration: 1 Advanced Technologies: * Intel Turbo Boost 2.0 Technology * Intel Virtualization Technology (VT-x) * Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) * Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) * Intel 64 Architecture * Intel My WiFi Technology * Idle States * Enhanced Intel SpeedStep Technology * Thermal Monitoring Technologies * Intel Identity Protection Technology * AES New Instructions * Intel Secure Key * OS Guard * Execute Disable Bit * Anti-Theft Technology

Гаранција: 36 месеци

Цена: 11070 мкд Количина: