Група Производи:
Лаптоп/Таблети/Мобилни
Компјутери
Монитор / Проектор
Мауси
Гејм Пад
Принтери
Слушалки
Тастатури
Графичка
ДВД
Батерии
Камери
Кутија
Матична плоча
Мемории
Мрежна опрема
Напојување
Процесори
Софтвер
Тонери
Хард Диск
Хартија
Звучници
Лаптоп Додатоци
Кабли
Маус пад
Звучна карта
УПС
ЦД-ДВД
Куќно Кино
Телевизори
Кулери
ПОС Опрема
Сервери
Климатизери
Компјутери половни рефурбишед
Мали Кујнски Апарати
Мобилни додатоци
Видео Надзор
Дронови
Кајаци и резервоари
Играчки за деца
Соларни Панели и опрема
Електрични велосипеди

Производи на акција:

Image of VIVAX HOME ледомат IM-121T, Kapacitet  za voda (li... VIVAX HOME ледомат IM-121T, Kapacitet za voda (li... 7660 мкд
 
Image of Inverter 500W, 24V, Converter ...
Inverter 500W, 24V, Converter ...


Inverter 500W 24V Converter DC 24V to AC 220V, USB Adapter Portable Voltage Transformer Car Chargers Power Supply. Steady and precise output voltage. Over temperature protection, overload protection, over voltage protection. Built-in cooling fan with low noise. Input voltage: DC 24V Output voltage: AC 220V 50 Hz Output power: 500W USB port output voltage: DC 5V Output waveform: Modified sine wave Low voltage alarm (no load): DC 20.5~21.5V Low voltage shutdown (no load): DC 19.8~20.8V High voltage shutdown (no load): DC 28~32V Peak efficiency: >90% Item size: Approx. 14.5 * 9 * 5.5cm / 5.7 * 3.5 * 2.2in Item weight: Approx. 408g. 1 * Cigarette Plug Cable 1 * Battery Clip Cable.

Цена: 3300 мкд

Сега само за 2.970 мкд!
Количина: